Multimetr s CAL CHECK™
Kód produktu
HI9813-6
Odolný pH/EC/TDS/teplotní metr s CAL CHECK™ se snadnou obsluhou - rychlá kombinovaná kalibrace, automatická teplotní kompenzace.
|
6 405,44 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 293,75 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0-14,00 pH; 0-4,00 mS/cm |
| Rozlišení | 0,01 pH; 0,01 mS/cm |
| Přesnost | ±0,01 pH; ±2% F.S. |
| Kalibrace | 1 bodová pH/EC kalibrace |
| Napájení | 9V baterie, cca 450 hodin nepřetržitého provozu |
| Prostředí | 0 až 50°C; RH max 100% |
| Sondy | kombinovaná pH/EC/T sonda HI1285-6, plastové tělo, 1m kabel, DIN |
| Rozměry | 145 x 80 x 36 mm |
| Hmotnost (g) | 230 |
| Rozsah dodávky | HI9813-6, sonda HI1285-6, sáček pH 7,01, 1 x 20 mL HI70031 1413 µS/cm roztoku, 1x sáček HI70442 1500 ppm roztok, 2x 20 mL čistícího roztoku HI700663, baterie, návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
